IZZI Clean Sani UltraClean Mocny koncentrat do mycia sanitariatów 1l

38.00 

Opis

Sani UltraClean – Specjalistyczny koncentrat do gruntownego mycia sanitariatów 

Izzi Clean Sani UltraClean, niezastąpiona pomoc w utrzymaniu czystości w łazienkach i sanitariatach. Żel został zaprojektowany z myślą o skutecznym i dokładnym myciu różnorodnych powierzchni sanitarnych, takich jak: muszle toaletowe, pisuary, bidety, umywalki, kabiny prysznicowe czy płytki ceramiczne. Preparat można stosować jako gotowy żel lub rozcieńczać z wodą i uzupełnić spryskiwacz. W postaci żelu długotrwale utrzymuje się na powierzchni. W formie rozcieńczonej w spryskiwaczu pozwala dotrzeć do trudnodostępnych miejsc.

Usuwa kamień rdzę i mydło

Dzięki innowacyjnej formule na bazie kwasu fosforowego i sulfamidowego, Sani UltraClean błyskawicznie usuwa kamień naciekowy, kamień wapienny, rdzę, tłuszcz oraz resztki mydła. Co więcej, duża lepkość preparatu sprawia, że może on utrzymywać długotrwały kontakt z pionowymi powierzchniami, co znacząco potęguje efekt myjący. Poza tymi właściwościami żel wykazuję właściwości dezynfekujące co czyni go kompleksowym rozwiązaniem do toalet.

Jeśli chcesz, aby Twoje sanitarne powierzchnie były nie tylko czyste, ale również higienicznie świeże, wybierz Sani UltraClean.

izzi clean

Informacje dodatkowe

Waga1.5 kg
Wymiary10 × 10 × 25 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „IZZI Clean Sani UltraClean Mocny koncentrat do mycia sanitariatów 1l”