Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki stanowiące ochronę pierwszego stopnia. Idealne do domu gastronomi, w placówkach medycznych oraz w warsztacie

W ofercie naszego sklepu znajdują się rozmaite rodzaje rękawiczek, które bez problemu dopasują Państwo do własnych potrzeb. Rękawiczki jednorazowe stanowią ochronę osobistą pierwszego stopnia zabiegając zabrudzeniom, uszkodzeniom naskórka oraz stanowią membranę nie do pokonania dla bakterii, grzybów i pasożytów. Ze względu na swoje właściwości sprawdzą się przy kontakcie z żywnością, przy sprzątaniu, w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich, w branży medycznej, remontowej, na placu budowy, warsztacie mechanicznym oraz w gospodarstwie domowym. Niezależnie od przeznaczenia nasze produkty cechuję wysoka jakość oraz korzystna cena.

Rękawice nitrylowe

Ostatnimi czasu najpopularniejszy produkt w szczególności w wydaniu kolorystycznym czarnym. Dzięki zastosowaniu technologii bez pudrowej rękawiczki zabezpieczają oranie nie pozostawiają białego osadu z pudru na skórze. Materiał nitryl jest to syntetycznie uzyskiwany lateks na skale przemysłową. Co odróżnia go od naturalnego? Cechuje się większą wytrzymałością oraz jest hipoalergiczny w porównaniu do naturalnego surowca, który jest częstym czynnikiem powodującym alergię. Rękawice nitrylowe świetnie sprawdzą się przy pracy z detergentami, środkami do dezynfekcji, pracy z materiałem biologicznym oraz wszędzie tam gdzie niezbędna jest ochrona osobista dłoni. Ponadto stanowią świetną ochronę przed krwią, stąd zalecane są w placówkach medycznych oraz pracowniach kosmetologicznych. Ze względu na wysoki właściwości izolujące sprawdzą się także w gastronomi podczas serwowania dań, obróbce mięs, ryb warzyw. Zapewniają wioski poziom higieny oraz wygodę użytkowania jak i bezpieczeństwo

Rękawice gumowe

Podstawowym założeniem tego typu rękawic jest ochrona użytkownika przed czynnikami zewnętrznymi, uszkodzeniami mechanicznymi czy niepożądanym działaniem detergentów na skórę. Niezastąpione podczas zmywania naczyń lub sprzątania silnymi detergentami. Rękawice gumowe wyścielane powłoką bawełnianą wchłaniają wilgoć z dłoni oraz zapobiegają ześlizgiwaniu się. Ponadto wyściółka pomaga w ściąganiu oraz zakładaniu rękawic.

Rękawice foliowe

Jeden z najbardziej popularnych typów rękawiczek jednorazowych. Spotkamy je na stacjach benzynowych w sklepach spożywczych oraz piekarni, cukierni jak i warzywniaku. Zapewniają barierę chroniącą produkt przed zanieczyszczeniem np. pieczywo. Oraz stanowią ochronę dłoni przed przenoszeniem się wirusów i bakterii po przez dotykanie wspólnych elementów takich jak pistolet dystrybutora na stacji benzynowej. Dużą zaletą takich rękawic jest prostota użytkowania oraz stosunku niewielka cena. Ponadto opakowania z możliwością zawieszenia stanowią idealne rozwiązanie dla wielu miejsc handlowo-usługowych.