Zamów w dowolne miejsce Polski

Realizujemy dostawy na terenie całego kraju 

Hurtownia chemiczna Poznań

Hurtownia chemiczna Poznań – CHEMPLUS, z siedzibą przy autostradzie A2. Aktywna na rynku od 2015 roku, specjalizuje się w dystrybucji i sprzedaży profesjonalnych środków czystości, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz opakowań do żywności. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w branży, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, które spełniają ich indywidualne potrzeby.

Obsługujemy Poznań i okoliczne tereny za pomocą własnego transportu, co pozwala nam na szybką i sprawną realizację zamówień.  Oferujemy także wysyłkę na terenie całego kraju, aby umożliwić naszym klientom korzystanie z naszych usług niezależnie od lokalizacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych jak i indywidualnych, zawsze dostosowując się do potrzeb oraz wymagań każdej grupy.

W hurtownia chemiczna Chemplus dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa. Dlatego stale poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, które mogą usprawnić procesy utrzymania czystości i higieny w różnych środowiskach. Nasza oferta obejmuje produkty do utrzymania czystości zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, od środków do mycia podłóg, przez preparaty do czyszczenia powierzchni, po środki do dezynfekcji rąk.

Nasi Partnerzy:

Hotele

Najlepsze rozwiązania dla hotelarstwa

Restauracje

Gotowe środki oraz koncentraty

Instytucje

Środki do czyszczenia dużych powierzchni

klienci indywidualni

Niezawodne rozwiązania dla domu i małych firm

Marki produktów

Dla naszych klientów hurtownia chemiczna posiada wyjątkowy asortyment wydajnych oraz skutecznych produktów takich firm jak: Clinex, Forlux, Mistral, Domestos, Katrin, Master, Tork oraz wiele innych. Są to produkty znanych i renomowanych firm, które posiadają niezbędną certyfikację oraz spełniają europejskie standardy oznaczeń kolorystycznych chemii profesjonalnej. 

Stawiamy na jakość oferowanych środków czystości, kupując bezpośrednio od sprawdzonych dostawców i producentów. Największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie naszych klientów. Stawiamy na długofalową współpracę, dlatego dla naszych klientów jesteśmy bardziej partnerami biznesowymi niż „sprzedawcami”. Dajemy im to, czego potrzebują. Chcemy, aby zarówno nasi Odbiorcy, jak i Dostawcy postrzegali naszą firmę jako solidnego, godnego zaufania partnera we współpracy. Główne wartości jakimi się kierujemy to: jakość, uczciwość, profesjonalizm, dobre relacje oraz współpraca w oparciu o zasadę win-win.

Sklep Clinex

Clinex

Polski producent profesjonalnej chemii wysokiej jakośći.

Forlux sklep

Forlux

Polski producent gotowych środków czystości oraz koncentratów

Papier mistral

Mistral

Polski producent wysokiej jakości czyściwa oraz papierów

Master sklep

Master

Marka polskiego producenta akcesoriów ułatwiających sprzątanie

Wychodząc naprzeciw naszym przyszłym klientom staramy się dotrzeć do nich sami. Jeśli jednak z jakichś powodów jeszcze nie dotarliśmy do Państwa lub Waszej Firmy, tym bardziej serdecznie witamy na naszej stronie.

Jeśli chcesz, abyśmy przyjechali również do Ciebie zadzwoń i umów spotkanie 

+48 577 461 333

Na spotkaniu:

  • zostawimy darmowe próbki
  • przeanalizujemy dotychczasowe wydatki na utrzymanie czystości
  • pokażemy co fajnego mamy w ofercie, czego nie mają inni,
  • przygotujemy optymalne rozwiązania, tak aby przynosiły wymierne korzyści dla Ciebie i firmy. Zaoszczędzimy Twój czas oraz pieniądze.
Hurtownia Środków Czystości