Mycie i pielęgnacja mebli

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór płynów do mycia mebli. Od klasycznych i znanych preparatów po profesjonalne środki, które najlepiej sprawdzą się w hotelarstwie i gastronomii. Preparaty do czyszczenia mebli zostały zaprojektowane w taki sposób aby usuwały typowe zabrudzenia, które powstają na meblach. Ponadto wzbogacone są o składniki, które pielęgnują materiały takie jak drewno czy laminat. W naszej ofercie znajduje się także preparat do mycia i pielęgnacji mebli ze stali nierdzewnej typowy pod gastronomie.

Mycie mebli drewnianych

Drewno to materiał wymagający szczególnej troski. W zależności z jakie rodzaju drewnem mamy do czynienia oraz w zależności od jego konserwacji taki środek należy dobrać. Meble olejowane nie powinno się myć mocną chemią gdyż może to zniszczyć powłokę olejową. Do mebli drewnianych olejowanych należy zastosować delikatne preparaty ze stonowanymi składnikami myjącymi. Najlepszym rozwiązaniem będzie Clinex Delos Mat lub clinex Delos Shine w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Delos Mat nie pozostawia połysku Delos Shine natomiast nabłyszcza dodatkowo strukturę drewna. Oby dwa preparaty zawierają delikatne substancje myjące, przyjemny zapach oraz olejki z awokado, które zabezpieczają drewno. Bez obaw można użyć te preparaty na drewno. \

Mycie mebli lakierowanych

Meble lakierowane z drewna naturalnego lub z laminatu pięknie wypełniają nowoczesne wnętrze. Niestety ich wadą jest widoczność zabrudzeń. Szczególnie podatne są na tłuste plamy oraz odciski palców. Aby utrzymać czystość oraz połysk takiego typu materiału polecamy Clinex Delos Shine lub Clinex Table. Preparaty te doskonale nadają się do czyszczenia mebli lakierowanych oraz laminowanych. Dobrze usuwają tłuste plamy oraz odciski palców nie pozostawiając przy tym smug.

Nabłyszczanie stali nierdzewnej

Meble gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej wymagają odpowiednich środków konserwujących. Regularne stosowanie pozwala zachować je w dobrej kondycji oraz poprawia wrażenia estetyczne. W ofercie naszego sklepu posiadamy dwa produkty tego typu. Forlux do stali nierdzewnej oraz Clinex Shine Steel. Tego typu preparaty czyszczą, nabłyszczają oraz chronią przed ponownym zabrudzeniem.