Profesjonalne Środki czystości Clinex

Clinex to polski producent profesjonalnej linii środków czystości. Produkty tej marki są głównie przeznaczone do profesjonalnego użytku w zakładach przemysłowych, wielkopowierzchniowych przedsiębiorstwach, branży HoReCa oraz dla firm sprzątających.

Ponadto firma Clinex posiada ofertę skierowaną do klientów indywidualnych chcących wykorzystać chemię profesjonalną w domu. Marka charakteryzuje się wysoką jakością oraz przystępną ceną. Każdy produkt posiada kartę charakterystyki co umożliwia wpisanie środków czystości w system HACCP oraz ISO. Najpopularniejszy środek tego producenta to Clinex Grill -znakomity preparat o wysokich właściwościach czyszczących przypalone powierzchnie. Dzięki swojej skuteczności bezkonkurencyjny.

Produkty marki Clinex

Produkty clinex to szeroki wachlarz produktów. Począwszy od preparatów do mycia szyb i mycia podłóg kończąc na koncentratach do profesjonalnych systemów mycia zakładów przemysłowych.

Produkty Clinex Green

Na szczególną uwagę zasługuje linia Clinex green. To nowe ekologiczne produkty, do produkcji których zastosowano wyłącznie naturalne składniki. Nowa Linia Clinex tym samym nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego a wręcz wspiera działania ekologiczne. Linia Clinex Green to między innymi Clinex Green Floor do mycia podłóg, Clinex Green Sanit przeznaczony do mycia sanitariatów, Clinex Green Glass – do mycia powierzchni szklanych a także Clinex Green Multi – ekologiczny uniwersalny preparat do mycia różnych powierzchni.

Marka Clinex stworzyła także linie Clinex Laundry – produkty Clinex przeznaczone dla profesjonalnych pralni. Środki Clinex Laundry doskonale sprawdzą się przy zabrudzeniach hotelowych jak i warsztatowych i przemysłowych . Dzięki unikalnemu składowi linia produktów laundry gwarantuje efektywność produktów i najwyższą jakość. W tej kategorii znajdziemy produkt do wybielania tkanin na bazie chloru, profesjonalne odplamiacze , produktu do dezynfekcji powierzchni pranych, krochmal a także płyny do prania i zmiękczania tkanin.

Środki do mycia sanitariatów

W obecnych czasach duże znaczenie odgrywają preparaty do dezynfekcji powierzchni . Okres pandemii pokazał jak ważne jest niszczenie drobnoustrojów w ceny ochrony siebie i innych. W tej kategorii marka Clinex oferuje profesjonalne Środki do mycia i dezynfekcji powierzchni – Clinex Dezofast, Clinex Barren , preparat myjący przeznaczony do mycia i dezynfekcji urządzeń kuchennych – Clinex NANO Protect Table, żel i płyn do dezycfekcji z lini DezoSept oraz chusteczki dezynfekujące DezoWipes.

Preparaty do Mycia szyb

W ofercie marki Clinex znajdziemy także szereg produktów do mycia różnych powierzchni zmywalnych, do mycia szyb, do mycia sanitariatów a także czyszczenia i pielęgnacji podłóg.

Na etykietach profesjonalnych środków można szczegółowy opis oraz informację jak stosować produkty Clinex . Dzięki odpowiedniemu systemowi dozowania mamy gwarancje najwyższej jakości

Sklep Clinex