Clinex Dezofast 5l dezynfekcja, koncentrat

91.07 

Wydajny środek dezynfekująco–myjący

Opis

Clinex Dezofast 5l bezkompromisowa dezynfekcja

Profesjonalny płyn do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Skuteczność preparatu została potwierdzona oficjalnymi badaniami przeprowadzonymi przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Regularna dezynfekcja preparatem pozostawia jałową mikrobiologicznie powierzchnię przez długi czas. Działanie preparatu utrzymuje się jeszcze przez długi czas po zastosowaniu. W badaniach Clinex Dezofast uzyskał lepsze wyniki niż płyn do dezynfekcji powierzchni z alkoholem. Produkt jest benzaldehydowy zarazem wysokowydajny o wyjątkowej skuteczności. Szerokie spektrum działania na: bakterie, drożdże, grzyby, wirusy, otoczaki oraz zarodniki C. difficile. Ponadto dezynfekuje w obecności brudu, krwi oraz białek.

Clinex Dezofast 5l doskonałe właściwości

Clinex DEZOFast 5l jest benzaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomo-błoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Zastosowanie:

Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Następnie dokładnie spryskać powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po upływie czasu zalecanego na etykiecie należy przetrzeć powierzchnie wilgotną ściereczką. Należy o tym pamiętać w szczególności, gdy dezynfekujemy powierzchnie mające kontakt z żywnością. Zaliczyć do nich trzeba blaty oraz wszelkie urządzenia, czyli lodówki, mikrofalówki, chlebaki itd.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga5 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm