Clinex Dezofast 5l dezynfekcja, koncentrat

91.07 

Opis

Clinex Dezofast 5l bezkompromisowa dezynfekcja

Profesjonalny płyn do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Skuteczność preparatu została potwierdzona oficjalnymi badaniami przeprowadzonymi przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Regularna dezynfekcja preparatem pozostawia jałową mikrobiologicznie powierzchnię przez długi czas. Działanie preparatu utrzymuje się jeszcze przez długi czas po zastosowaniu. W badaniach Clinex Dezofast uzyskał lepsze wyniki niż płyn do dezynfekcji powierzchni z alkoholem. Produkt jest benzaldehydowy zarazem wysokowydajny o wyjątkowej skuteczności. Szerokie spektrum działania na: bakterie, drożdże, grzyby, wirusy, otoczaki oraz zarodniki C. difficile. Ponadto dezynfekuje w obecności brudu, krwi oraz białek.

Clinex Dezofast 5l doskonałe właściwości

Clinex DEZOFast 5l jest benzaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomo-błoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Zastosowanie:

Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Następnie dokładnie spryskać powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po upływie czasu zalecanego na etykiecie należy przetrzeć powierzchnie wilgotną ściereczką. Należy o tym pamiętać w szczególności, gdy dezynfekujemy powierzchnie mające kontakt z żywnością. Zaliczyć do nich trzeba blaty oraz wszelkie urządzenia, czyli lodówki, mikrofalówki, chlebaki itd.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga5 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm