Chemia gospodarcza

Chemia do sprzątania domu w jednym miejscu. Wszystkie produkty niezbędne do czyszczenia domu znajdziesz teraz w jednym miejscu. Nasz sklep internetowy umożliwi Ci zakup profesjonalnych preparatów oraz znanych i lubianych rozwiązań sprawdzonych w domu. Profesjonalne preparaty sprawiają iż samo sprzątanie staje się bardziej efektywne oraz krótsze. Ponadto tego typu środki w większości są bardziej skuteczne i skoncentrowane co wymaga mniejszej aplikacji. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędność pieniędzy.

Znajdziesz tu wszystko do sprzątania domu i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz Płyny do mycia powierzchni zmywalnych. W formie octowych preparatów lub koncentratów do rozcieńczania. Środki do mycia szyb, które nie pozostawią smug i pozwolą cieszyć się czystymi szybami przez długi czas. Preparaty do pielęgnacji i czyszczenia mebli. Środki do utrzymania wysokiego poziomu czystości oraz higieny w sanitariatach.

Darmowa Dostawa

Przy większych zakupach dostawa jest darmowa, nie musisz się już martwić o koszty przesyłki. Umożliwiamy przesyłki kurierskie oraz do punku odbioru np. paczkomaty. Korzystamy z kilku firm kurierskich. Jeśli masz jakiegoś ulubionego kuriera p