Forlux ZP 13 płyn do usuwania pleśni 0,5l

24.00 

Opis

Forlux ZP 13 Płyn do usuwania pleśni

Preparat Forlux ZP 13 służy do usuwania pleśni z powierzchni ścian i podłóg. Posiada silne właściwości zmywające i biobójcze. Doskonale usuwa ślady pleśni na ścianach, podłogach, w szczelinach i fugach. Skuteczny w zwalczaniu grzybów, glonów i mchów. Usuwa nieprzyjemne zapachy oraz niszczy zarodniki grzybów. Myte powierzchnie pozostawia czyste i lśniącą przez długi czas. Posiada przyjemny zapach (przykrywający zapach chloru).

Kompozycja zapachowa

Mocna kompozycja zapachowa maskuje nieprzyjemny i drażniący zapach tego typu preparatów. Aktywne składniki zabezpieczają powierzchnie przed ponownym pojawieniem się niechcianej narośli

Ściany bez pleśni i grzyba

Można stosować bezpośrednio na ściany kafle i fugi bez obawy o odbarwienie. Zalecamy wykonać test na niewidocznym kawałku ściany

SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat rozprowadzić równomiernie po zanieczyszczonej powierzchni, pozostawić na minimum 20 minut po czym spłukać wodą.

SKŁAD:

Podchloryn sodu ( aktywny chlor), niejonowe związki powierzchniowo czynne, fosfoniany, wodorotlenek sodu, kompozycja zapachowa. 100 g żelu zawiera 40-50 g podchlorynu sodowego jako substancji aktywnej.

Informacje dodatkowe

Waga0.7 kg
Wymiary10 × 8 × 15 cm