Forlux PC 110 Silnie Zabrudzone Powierzchnie 1l

24.90 

Koncentrat do czyszczenia powierzchni zmywalnych o zapachu cytryn

Opis

Forlux PC 110 Silnie Zabrudzone Powierzchnie

Zaskakująco wydajny koncentrat o przyjemnym zapachu cytryny który nadaje się do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak: meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych, okleiny meblowe, płytki, panele. Bez problemu radzi sobie z tłuszczem, śladami po ołówku, mazakach czy długopisie. Środek nie działa drażniąco na skórę, oraz jest łagodny dla powierzchni przez co jest polecany jako uniwersalny środek do codziennego sprzątania.

Olejki Eteryczne cytrusów

Płyn Forlux PC 110 jest wzbogacony o olejki eteryczne pochodzące z pestek oraz skórki cytrusów. Pozostawia przyjemny naturalny zapach potęgujący uczucie świeżości czyszczonej powierzchni. Dodatkowym atutem użycia wyciągu z cytrusów jest połysk jaki pozostaje na czyszczonej powierzchni. Z powodzeniem zastępuje preparaty do polerowania stali nierdzewnej w gastronomii.

Odstrasza insekty i owady

Zawarte w preparacie Forlux PC 110 olejki eteryczne cytrusów działają odstraszająco na insekty co ma szczególne znaczenie przy codziennym stosowaniu w domu, sklepach z żywnością, kuchni i zakładów przetwórstwa żywności i w innych pomieszczeniach gdzie obecność owadów nie jest mile widziana.

O skuteczności i wydajności tej serii preparatów możesz przeczytać TU

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 50 ml do 200 ml preparatu na 10 litrów wody.

Skład:

Niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie 5-15%, EDTA <5%, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, konserwant (mieszanina: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Dimethylol Glycol), CI 15510.

pH 10

Forlux sklep

Informacje dodatkowe

Waga1.4 kg
Wymiary10 × 10 × 15 cm