Udrażniacz do rur Forlux SCU 113 1l

19.00 

Preparat służy do udrażniania kratek ściekowych i odpływów

Opis

Forlux SCU 113 – Profesjonalny Udrażniacz do Rur 1L, Szybkie i Skuteczne Działanie dla Domu i Biura

Forlux SCU 113, profesjonalny udrażniacz do rur, który zagwarantuje szybkie i skuteczne działanie zarówno w domu jak i w firmie. Produkt nie tylko ułatwi utrzymanie drożnych odpływów w Twojej łazience czy kuchni, ale także zapewni wygodę i oszczędność czasu.

Jeden produkt wiele zastosowań

Skuteczne udrażnianie rur Forlux SCU 113 to wydajny produkt, który sprawdzi się w przypadku zatkania odpływów w umywalkach, wannach, prysznicach czy zlewach. Jego wyjątkowa formuła jest w stanie rozpuścić tłuste osady, włosy, jedzenie oraz inne zanieczyszczenia, przywracając rurą swobodny przepływ wody.

Bezpieczny i skuteczny

Bezpieczny dla rur i środowiska. Ten produkt został stworzony z myślą o ochronie rur oraz środowiska. Forlux SCU 113 nie zawiera agresywnych substancji, dzięki czemu jest bezpieczny dla różnych rodzajów rur, w tym plastikowych, metalowych czy ceramicznych. Ponadto, jego formuła jest biodegradowalna, co minimalizuje wpływ na ekosystem. Łatwy w użyciu, prosty i wygodny sposób na udrażnianie rur. Wystarczy wlać odpowiednią ilość płynu do zatkanej rury, odczekać kilkanaście minut, a następnie spłukać gorącą wodą. Szybko i bezproblemowo przywróci swobodny przepływ wody.

Wydajny i ekonomiczny

Wydajny i ekonomiczny Dzięki swojej wydajnej formule, udrażniacz do rur Forlux pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Jego pojemność – 1 litr wystarcza na wiele zastosowań, co sprawia, że jest nie tylko skuteczny, ale również opłacalny. Zadowolenie gwarantowane Jesteśmy przekonani, że produkt spełni Twoje oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, nasza profesjonalna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji.

Nie pozwól, aby zatkane rury stały się problemem w Twoim domu czy biurze.

Forlux sklep

 

Informacje dodatkowe

Waga1.2 kg
Wymiary11 × 11 × 27 cm