Forlux sklep

Forlux – doskonała jakość i wydajność

Polski producent Profesjonalnych środków czystości. Cechuje się doskonałą jakością oraz wysokim stosunkiem cena/jakość. Doskonałą skuteczność potwierdzają liczne pozytywne opinie użytkowników produktów Forlux.

Preparaty zostały oznaczone według europejskich palet kolorystycznych profesjonalnej chemii. Ułatwia to odpowiedni wybór środka. Ponadto każdy płyn ma inny kod produktu, który zawiera informację takie jak pojemność oraz pH co jest istotne w przypadku dezynfekcji .

Linia produktów Forlux to szeroki wachlarz gotowych środków oraz koncentratów.

Wysokiej jakości koncentraty z których stworzysz płyn Forlux

Koncentraty chemii profesjonalnej to świetne rozwiązanie z których stworzysz całą gamę produktów Forlux. Silnie skoncentrowany płyn do wytworzenia gotowego produktu pozwala na oszczędność miejsca w szafce oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. W przeciwieństwie do gotowego produktu nie kupujemy wody z płynem a sam skoncentrowany środek. Pozwala to także uzyskać większe stężenie preparatu gdy sytuacja tego wymaga. Jest to szczególnie opłacalne w przypadku dużych powierzchni.

Samodzielne stworzenie gotowego preparatu jest niezwykle proste. Wystarczy odpowiednią ilość koncentratu rozpuścić w litrze wody. Po czym można przystąpić do czyszczenia dużych powierzchni

Nalepszy preparat do czyszczenia fug

Flagowym produktem tej firmy jest preparat do gruntownego czyszczenia fug. Świetnie nadaje się do użytku profesjonalnego oraz domowego. Wszędzie tam gdzie w przestrzeniach między kafelkami zebrało się dużo zabrudzeń należy zastosować mycie fug.

Sposób użycia jest banalnie prosty. Przed przystąpieniem należy wykonać test wrażliwości mytej powierzchni.

Nastepnie, polewamy brudną fugę rozcieńczonym preparatem w stosunku 1:1 lub bez rozcieńczenia w zależności od stopnia zabrudzenia. Po odczekaniu kilku minut spłukać wodą. Po całym zabiegu wiemy że użyliśmy środka odpowiedniego do tego typu zabrudzeń.

Największy wybór produktów marki Forlux

Marka profesjonalnych środków w naszym sklepie internetowym to nr 1 sprzedaży. Wyróżnia się wyraźnie wśród producentów profesjonalnych środków. Każdy produkt dostępny na naszej platormie sprzedażowej zawiera opis i szczegóły produktu.

Rekomendujemy używanie tego typu chemii profesjonalnej szczególnie produkty forlux myjące oraz środki kwaśne, które są idealne w przypadku dezynfekcji.