Płyn Do Szyb 5l Forlux ZG 507

46.00 
1 litr / 9.20 

Opis

Płyn do szyb 5l Forlux ZG 507

Forlux płyn do szyb 5l dobrze działający środek do czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych. Doskonale odtłuszcza czyszczone powierzchnie przez co niweluje smugi. Dzięki dużej zawartości alkoholu preparat równomiernie odparowuje z czyszczonej powierzchni. Przekłada się to bezpośrednio na czystość bez smug oraz niweluje efekt zaschniętych kropel wody. Pozostawia lśniący połysk, który potęguję wrażenie czystości. Płyn ma przyjemny zapach. Tworzy powłokę chroniącą przed ponownym osadzaniem się brudu oraz kurzu. Zmniejsza efekt osadzania się pary wodnej na szklanych powierzchniach. Produkty forlux oznaczone są europejskim standardem kolorystycznym chemii profesjonalnej.

Forlux Płyn do szyb samochodowych, powierzchni szklanych, luster, okien

Zastosowanie: Forlux ZG 507 mycie szyb 

Środek polecany do użytku profesjonalnego oraz domowego. Szczególnie sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu użytkowania jak: gastronomia, hotele, miejsca użyteczności publicznej, placówki medyczne. Dostosowany do wszystkich powierzchni szklanych, nadaje się także do czyszczenia urządzeń oraz powierzchni zmywalnych.

Działa w temperaturze do -3°C.

Sposób użycia: 

Forlux płyn do szyb rozpylić  preparat za pocą atomizera. Zostawić na ok 1 minutę. Wytrzeć miękką szmatą bawełnianą lub z mikrofiby. Następnie powierzchnie wypolerować. Świetnie sprawdza się z ręczniakami papierowymi.

Pojemność: 
butelka: 5 L 
PH: 7
Szukasz mniejszej pojemności 0,5 L ?  kliknij TU
Forlux kamień i rdza

 

Informacje dodatkowe

Waga5 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.