Alen płyn do podłóg 5l

15.00 
1 litr / 3.00 

Opis

Alen płyn do podłóg 5 l.

Skoncentrowany płyn do mycia podłóg o zapachu kwiatowym do codziennego mycia powierzchni zmywalnych. Ekonomiczne rozwiązanie o dobrym stosunku jakości do ceny. Dobre właściwości myjące nawet w małym stężeniu preparatu. Specjalna formuła zapobiega powstawaniu smug. Nadaje się do każdego rodzaju powierzchni zmywalnych odpornych na wodę. Polecany do podłóg drewnianych, drewnopodobnych oraz glazury, PCV, terakoty itp. Pozostawia przyjemny kwiatowy zapach. Preparat czyści odtłuszcza, pielęgnuje oraz wykazuje właściwości antystatyczne. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu i brudu.

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny

Zastosowanie: Alen płyn uniwersalny

Środek zalecany do czyszczenia powierzchni zmywalnych jako roztwór wodny preparatu. Nadaje się do mycia wszelkiego rodzaju podłóg oraz powierzchni zmywalnych. Posiada przyjemny zapach oraz właściwości antystatyczne. Sprawdzi się w instytucjach, sklepach, stołówkach, placówkach oświaty.

Sposób użycia:

Profesjonalny środek czyszczący działający jako roztwór wodny. Dozowanie 50 ml płynu na 10 l wody. Skuteczny z zimną oraz ciepłą wodą. Najlepszy efekt uzyskuje się z mopami sznurkowymi.

 

Pojemność: 
Baniak    5 L 

Garchem

Informacje dodatkowe

Waga5 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.