Forlux ZC 208 Mycie Silnie Zabrudzonych Powierzchni 2l

45.00 

Opis

Forlux ZC 208 skoncentrowany preparat do powierzchni zmywalnych

Forlux ZC 208 zaskakująco wydajny koncentrat o przyjemnym zapachu pomarańczy który nadaje się do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak: meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych, okleiny meblowe, płytki, panele. Bez problemu radzi sobie z tłuszczem, śladami po ołówku, mazakach czy długopisie. Środek nie działa drażniąco na skórę, oraz jest łagodny dla powierzchni przez co jest polecany jako uniwersalny środek do codziennego sprzątania.

Olejki Eteryczne z pomarańczy

Płyn Forlux ZC 208 jest wzbogacony o olejki eteryczne pochodzące z pestek oraz skórki pomarańczy. Pozostawia przyjemny naturalny zapach potęgujący uczucie świeżości czyszczonej powierzchni. Dodatkowym atutem użycia wyciągu z pomarańczy jest połysk jaki pozostaje na czyszczonej powierzchni. Z powodzeniem zastępuje preparaty do polerowania stali nierdzewnej w gastronomii. Zawarte w preparacie olejki eteryczne cytrusów działają odstraszająco na insekty co ma szczególne znaczenie przy codziennym stosowaniu w domu, sklepach z żywnością, kuchni i zakładów przetwórstwa żywności i w innych pomieszczeniach gdzie obecność owadów nie jest mile widziana.

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 50 ml do 200 ml preparatu na 10 litrów wody.

Skład:

Niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie 5-15%, EDTA <5%, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, konserwant (mieszanina: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Dimethylol Glycol), CI 15510.

pH 8

Forlux sklep