Clinex Smog 5l mycie pieca konwekcyjno-parowego

149.00 
1 litr / 29.80 

Opis

Clinex Smog 5l. Preparat do czyszczenia pieców konwekcyjnych

Clinex Smog 5l alkaliczny preparat o bardzo silnym działaniu, do usuwania brudu, zapieczonego tłuszczu oraz zadymień z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

  • Pojemność: 5l
  • PH: 14

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Mycie ręczne – należy piec podgrzać lub schłodzić do temp. 40 – 50°C, nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nierozcieńczony preparat myjący, zamknąć drzwi pieca. Pozostawić na parę minut do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie włączyć funkcję gotowania w temp. 50 – 60°C (para na ściankach urządzenia spowoduje spłynięcie brudu). Czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą. Mycie pieców wyposażonych w systemy mycia automatycznego: włożyć rurkę do kanistra, postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Ważne: po skończonym myciu pieca należy dokładnie przetrzeć mokrą szmatką uszczelki drzwi. Zastosować Clinex ShineHard jako produkt neutralizująco-nabłyszczający.

Uwaga:

Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie wpływa na jego właściwości myjące. Nie stosować na aluminium, miedź, powierzchnie
malowane lub lakierowane. Należy zawsze dobrze spłukać produkt. Przed użyciem należy sprawdzić działanie na niewielkiej powierzchni.

 

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga5 kg