Clinex Smog 5l mycie pieca konwekcyjno-parowego

142.00 

Opis

Clinex Smog 5l. Preparat do czyszczenia pieców konwekcyjnych

Clinex Smog 5l alkaliczny preparat o bardzo silnym działaniu, do usuwania brudu, zapieczonego tłuszczu oraz zadymień z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

  • Pojemność: 5l
  • PH: 14

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Mycie ręczne – należy piec podgrzać lub schłodzić do temp. 40 – 50°C, nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nierozcieńczony preparat myjący, zamknąć drzwi pieca. Pozostawić na parę minut do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie włączyć funkcję gotowania w temp. 50 – 60°C (para na ściankach urządzenia spowoduje spłynięcie brudu). Czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą. Mycie pieców wyposażonych w systemy mycia automatycznego: włożyć rurkę do kanistra, postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Ważne: po skończonym myciu pieca należy dokładnie przetrzeć mokrą szmatką uszczelki drzwi. Zastosować Clinex ShineHard jako produkt neutralizująco-nabłyszczający.

Uwaga:

Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie wpływa na jego właściwości myjące. Nie stosować na aluminium, miedź, powierzchnie
malowane lub lakierowane. Należy zawsze dobrze spłukać produkt. Przed użyciem należy sprawdzić działanie na niewielkiej powierzchni.

 

Sklep Clinex