Płyn do Czyszczenia Szyb Kominkowych Forlux NK 014 0,5l

19.00 

Opis

Forlux NK 014 płyn do czyszczenia szyb kominkowych i piecy konwekcyjnych

Preparat do czyszczenia silnie zabrudzonych szyb kominkowych, piekarników, piecy konwekcyjnych, urządzeń. Specjalna nasadka tworzy piankę która utrzymuje się na czyszczonej powierzchni. Skuteczność preparatu udowodniona w testach.

Bardzo skuteczny

Forlux NK 014 to najsilniejszy tego typu preparat na rynku. Produkowany przez producenta profesjonalnej chemii przemysłowej

Zawiera Inhibitor korozji

W jego składzie znajduje się substancja zapobiegająca i zabezpieczająca materiały metalowe oraz instalacyjne przed powstawaniem korozji. Ma to duże znaczenie przy kominkach oraz piecach konwekcyjnych wykonanych ze stali.

Ulega biodegradacji

Wszystkie składniki preparatu ulegają biodegradacji oraz nie stanowią obciążenia dla środowiska naturalnego. NIe przyczyniają się także do powstawania dziury ozonowej

Sposób użycia

Produkt należy nanieść poprzez spryskanie na przypaloną bądź zatłuszczoną powierzchnie i odczekać co najmniej kilka minut. UWAGA – przy przypalonym tłuszczu trzeba przetrzeć spryskaną powierzchnię gąbką czy ręcznikiem papierowym. Potem dokładnie spłukać czystą wodą oraz wytrzeć do sucha.

Forlux sklep

Informacje dodatkowe

Waga0.8 kg
Wymiary10 × 5 × 20 cm