Odkamieniacz do ekspresów Forlux NOE 011l

25.00 

Opis

Forlux NOE 01 Odkamieniacz do ekspresów i czajników 1l

Forlux NOE 01 środek do odkamieniania urządzeń takich jak ekspresy do kawy, czajnik, żelazka, grzałki elektryczne. Nadaje się do zastosowania na materiały chromowane, niklowane, stalowe oraz miedziane. Poza właściwościami okamieniającymi nabłyszcza myte powierzchnie nie powodując ich uszkodzeń. Środek polecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń, oraz jako zapobiegawczy środek przeciw osadzaniu się kamienia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Odkamienianie ekspresu do kawy: stosować zgodnie z instrukcją producenta ekspresu.

Odkamienianie, czajnika, żelazka: przygotować rozczyn roboczy, 50 ml koncentratu rozcieńczyć w 1 litrze wody, przygotowany rozczyn roboczy wlać do ekspresu, czajnika bądź żelazka, pozostawić na czas od 15 minut do 30 minut (w zależności od siły zanieczyszczenia kamieniem). Zużyty rozczyn wylać a czyszczoną powierzchnię dokładnie spłukać bieżącą wodą.

Odkamienianie maszyny do mycia naczyń: 20-50 ml na cykl mycia.

EKOLOGIA:

Produkt nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Związki powierzchniowo czynne zastosowane w recepturze mieszaniny, ulegają biodegradacji zgodnie z Rozporządzeniem nr 648/2004/WE. Mieszanina nie jest klasyfikowana jako stwarzająca zagrożenie dla warstwy ozonowej.

PH: 1

Forlux sklep