Clinex Dezofast 1l

28.60 

Wydajny środek dezynfekująco–myjący

Opis

Clinex Dezofast bezkompromisowa dezynfekcja

Profesjonalny płyn do dezynfekcji wszelkiego rodzaju powierzchni. Skuteczność preparatu została potwierdzona oficjalnymi badaniami przeprowadzonymi przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Regularna dezynfekcja preparatem pozostawia jałową mikrobiologicznie powierzchnię przez długi czas. Działanie preparatu utrzymuje się jeszcze przez długi czas po zastosowaniu. W badaniach Clinex Dezofast uzyskał lepsze wyniki niż płyn do dezynfekcji powierzchni z alkoholem. Produkt jest benzaldehydowy zarazem wysokowydajny o wyjątkowej skuteczności. Szerokie spektrum działania na: bakterie, drożdże, grzyby, wirusy, otoczaki oraz zarodniki C. difficile. Ponadto dezynfekuje w obecności brudu, krwi oraz białek.

✅ Wszechstronne właściwości

Clinex DEZOFast jest benzaldehydowym, wysokowydajnym środkiem dezynfekującym o doskonałych właściwościach bakteriobójczych i szerokim spektrum działania przeciwko bakteriom, drożdżom, grzybom, wirusom i sporom. Jego skuteczność w zwalczaniu zarodników Clostridium difficile (są jedną z najczęstszych przyczyn rzekomo-błoniastego zapalenia jelit) i różnych rodzajów wirusów idealnie pasuje do stosowania tego preparatu w szpitalach, obiektach opieki długoterminowej i instytucjach. Może być również stosowany w restauracjach, zakładach przetwórstwa spożywczego i szkołach.

Zastosowanie:

Usunąć z powierzchni wszelkiego typu zanieczyszczenia. Następnie dokładnie spryskać powierzchnię przeznaczoną do dezynfekcji. Po upływie czasu zalecanego na etykiecie należy przetrzeć powierzchnie wilgotną ściereczką. Należy o tym pamiętać w szczególności, gdy dezynfekujemy powierzchnie mające kontakt z żywnością. Zaliczyć do nich trzeba blaty oraz wszelkie urządzenia, czyli lodówki, mikrofalówki, chlebaki itd.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Wymiary10 × 10 × 30 cm