Ludwik płyn do naczyń 5 l

40.00 
1 litr / 8.00 

Opis

Ludwik płyn do naczyń 5l

Ludwik płyn do mycia naczyń 5l wysokiej jakości o zapachu mięty. Znany i lubiany płyn do naczyń o pojemności 5l od polskiego producenta. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny przez wielu uważany za najlepszy płyn do mycia naczyń. Świetnie radzi sobie z tłuszczem oraz innymi zabrudzeniami. Sprawia iż naczynia są idealnie czyste oraz lśniące. Przyjemny zapach mięty potęguje wrażenie czystości zmywanych naczyń. 

Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH

Bezpieczny dla dłoni nie powoduje podrażnień oraz minimalizuje ryzyko wystapienia uczulenia. Posiada przyjazne dla skóry pH: 7. Jakość potwierdzona przez miliony polskich konsumentów. Produkt można stosować bez rękawiczek ochronnych bez ryzyka powstania podrażnień. Dzięki swojej wszechstronności Ludwik sprawdzi się w domu jak i profesjonalnych zakładach gastronomicznych.

płyn bezpieczny dla dłoni

Wydajna i gęsta konsystencja

ludwik płyn do szyb 5l

Dzięki specjalnej recepturze i doborze odpowiednich proporcji składników płyn idealnie się pieni. Konsystencja lekkiego żelu ułatwia dozowanie. Płyn bardzo długo utrzymuje się na gąbce przez co jest jeszcze bardziej wydajny. Płyn można rozcieńczać dla jeszcze większej wydajności. 

Teraz Ekstra Siła Mycia + 25%

Nowa lepsza receptura dostępna tylko w naszym sklepie. Nowe testy potwierdziły, iz nowa edycja płynu jest jeszcze lepsza i to aż o 25%!

płyn do naczyń Ludwik 5l

Informacje dodatkowe

Net weight5 kg
Waga5.2 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.