Dyfuzor Zapachowy Patyczki Clinex Scent Fantasy

19.90 
1 szt. / 19.90 

SKU: CSSF Kategorie: ,

Opis

Dyfuzor Zapachowy Patyczki Clinex Scent Fantasy 45 ml

Dyfuzor zapachowy Patyczki odświeżacz powietrza, który zapewnia długotrwałą świeżość w pomieszczeniu. Poza przyjemnym zapachem pełni także role dekoracyjną. Dzięki pięknej i nowoczesnej stylistyce w pełni wpasuje się w wystrój wnętrza. Olejki zapachowe zostały zamknięte w szykownej butelce do której dołączone zostały patyczki z naturalnego drewna.

✅ Długotrwały zapach do 2 miesięcy

W zależności od warunków panujących w pomieszczeniu zapach utrzymuje się przez 8 tygodni lub dłużej. Każdy dyfuzor zapewnia długotrwały oraz równomiernie rozchodzący się zapach przez cały okres użytkowania

✅ Ekologiczna produkcja ♻️

Do produkcji dyfuzorów zapachowych Scent nie naruszono  równowagi ekologicznej. Olejki są wolne od pestycydów oraz środków ochrony roślin. Produktu nie testowano na zwierzętach.

Sposób użycia:

Odkręcić nakrętkę. Wyjąć plastikowy korek. Przykręcić nakrętkę ponownie. Włożyć rattanowe patyczki do buteleczki. W razie zbyt intensywnego zapachu ograniczyć ilość patyczków do 3 sztuk. Co dwa tygodnie obrócić patyczki o 180°.

Uwaga: Unikać kontaktu nasączonych patyczków ze ścianami, meblami, powierzchniami plastikowymi, drewnianymi, drewnopodobnymi.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Net weight1 kg
Waga0.5 kg
Wymiary7 × 7 × 20 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.