Dyfuzor Zapachowy Patyczki Clinex Scent Fantasy

19.90 

Dyfuzor zapachowy Clinex Scent Sticks

SKU: CSSF Kategorie: ,

Opis

Dyfuzor Zapachowy Patyczki Clinex Scent Fantasy 45 ml

Dyfuzor zapachowy Patyczki odświeżacz powietrza, który zapewnia długotrwałą świeżość w pomieszczeniu. Poza przyjemnym zapachem pełni także role dekoracyjną. Dzięki pięknej i nowoczesnej stylistyce w pełni wpasuje się w wystrój wnętrza. Olejki zapachowe zostały zamknięte w szykownej butelce do której dołączone zostały patyczki z naturalnego drewna.

Długotrwały zapach do 2 miesięcy

W zależności od warunków panujących w pomieszczeniu zapach utrzymuje się przez 8 tygodni lub dłużej. Każdy dyfuzor zapewnia długotrwały oraz równomiernie rozchodzący się zapach przez cały okres użytkowania

Ekologiczna produkcja

Do produkcji dyfuzorów zapachowych Scent nie naruszono  równowagi ekologicznej. Olejki są wolne od pestycydów oraz środków ochrony roślin. Produktu nie testowano na zwierzętach.

Sposób użycia:

Odkręcić nakrętkę. Wyjąć plastikowy korek. Przykręcić nakrętkę ponownie. Włożyć rattanowe patyczki do buteleczki. W razie zbyt intensywnego zapachu ograniczyć ilość patyczków do 3 sztuk. Co dwa tygodnie obrócić patyczki o 180°.

Uwaga: Unikać kontaktu nasączonych patyczków ze ścianami, meblami, powierzchniami plastikowymi, drewnianymi, drewnopodobnymi.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga0.5 kg
Wymiary7 × 7 × 20 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dyfuzor Zapachowy Patyczki Clinex Scent Fantasy”