Zapach do domu Patyczki Clinex Scent

21.00 

SKU: CSSS Kategorie: ,

Opis

Zapach do domu Patyczki Clinex Scent Spirit

Zapach do domu Patyczki odświeżacz powietrza zapewnia długotrwały zapach w pięknym stylu. Dużym atutem Clinex Scent jest stylistyka, która wpasuje się w każde wnętrze. Poza doznaniami zapachowymi buteleczka zapachowa zapewnia także element dekoracyjny. Do produkcji patyczków użyto naturalnego drewna, które podkreśla dekoracyjny charakter

Długotrwały zapach do 2 miesięcy

W zależności od warunków panujących w pomieszczeniu zapach utrzymuje się przez 8 tygodni lub dłużej. Każdy dyfuzor zapewnia długotrwały oraz równomiernie rozchodzący się zapach przez cały okres użytkowania

Ekologiczna produkcja

Do produkcji dyfuzorów zapachowych Scent nie naruszono  równowagi ekologicznej. Olejki są wolne od pestycydów oraz środków ochrony roślin. Produktu nie testowano na zwierzętach.

Sposób użycia:

Odkręcić nakrętkę. Wyjąć plastikowy korek. Przykręcić nakrętkę ponownie. Włożyć rattanowe patyczki do buteleczki. W razie zbyt intensywnego zapachu ograniczyć ilość patyczków do 3 sztuk. Co dwa tygodnie obrócić patyczki o 180°.

Uwaga: Unikać kontaktu nasączonych patyczków ze ścianami, meblami, powierzchniami plastikowymi, drewnianymi, drewnopodobnymi.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga0.5 kg
Wymiary7 × 7 × 20 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zapach do domu Patyczki Clinex Scent”