Clinex Textile Foam 1l Pianka do tapicerki

24.00 
1 litr / 24.00 

Opis

Clinex Textile Foam pianka do prania tapicerki

Środek w postaci pianki do usuwania zabrudzeń powstałych na materiałach tekstylnych. Spray nie zawiera środków wybielających ani rozjaśniaczy tym samym nie powoduje odbarwień. Jest bezpieczny dla włókien. Pozostawia warstwę ochronną odpychającą brud, zapobiega wnikaniu zabrudzeń we włókna. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Świetnie sprawdzi się jako pianka do tapicerki, do prania kanapy, wywabiania plam z ubrań oraz do dywanów.

Bezpieczny dla tkanin

Produkt nie zawiera barwników oraz substancji zmieniających kolor. jest to bardzo istotne podczas spierania plam. Nie powoduje różnic w kolorze materiału, przy czym jest bardzo skuteczny. Wyjątkowa formuła Clinex textile foam.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsną. Równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm, odczekać kilka minut, a następnie czyścić szczotką lub gąbką. Nie wymaga spłukania. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu. Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Wymiary8 × 8 × 15 cm