Clinex DishWash 5l płyn do zmywarki gastronomicznej

142.07 

Opis

Clinex DishWash płyn do zmywarek 5l

Silnie skoncentrowany preparat do mycia w zmywarkach gastronomicznych. Clinex DishWash czyści wszystkiego rodzaju zastawę, garnki i pojemniki z porcelany stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych. Usuwa zabrudzenia z resztek gastronomicznych takich jak : tłuszcz, białko, dodatki skrobiowe itp. Po przez silną koncentrację środka działa już w niewielkim stężeniu co czyni go niezwykle wydajnym. Działa także w zimnej wodzie. Skuteczny przy każdym stopniu twardości wody. Produkt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Do prawidłowego funkcjonowania płynu niezbędny jest automatyczny dozownik. Produkt jest odpowiedni do każdego typu profesjonalnej zmywarki gastronomicznej. Z powodzeniem może służyć jako zamiennik oryginalnego preparatu.

Zaleca się stosowanie razem z preparatem Clinex DiShine.

Produkty clinex cechują się wysoka jakością. Jeśli zależy Ci na dużej efektywności stosowanych środków wybór jest tylko 1!

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny

Nie stosować na aluminium!

Zastosowanie:
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek oraz wyparzarek do naczyń w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga5.2 kg