Clinex W3 Active BIO 1l

25.00 

Opis

Clinex w3 Active Bio 1l. Mycie i dezynfekcja sanitariatów BIO

Clinex W3 Active BIO Kwaśny preparat do codziennego mycia sanitariatów, na bazie naturalnego kwasu cytrynowego. Nie uszkadza powierzchni, w tym elementów emaliowanych,
akrylowych, chromowanych, niklowanych, plastikowych. Przyjazny środowisku tylko z naturalnych komponentów.  Skutecznie usuwa typowe, napotykane w sanitariatach zabrudzenia i osady, np. resztki mydeł. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

Przyjazny środowisku

Clinex W3 Active BIO to płyn składający się wyłącznie z biodegradowalnych komponentów. Nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego. Ponadto butelka została wykonana z materiały, który podlega w 100% recyklingowi. Kupując produkty z serii Clinex Bio pomagasz naszej planecie.

Właściwości:

  • PH: 3
  • Pojemność: 1l.
  • Zastosowanie: Gotowy do użycia preparat do codziennego mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych (szklanych, plastikowych i glazurowanych), armatury łazienkowej (urządzenia emaliowane), elementów ze stali nierdzewnej, muszli, pisuarów, umywalek (urządzenia ceramiczne i plastikowe), glazury, płytek ceramicznych, itp.

Sklep Clinex

Informacje dodatkowe

Waga1.5 kg
Wymiary8 × 8 × 20 cm