Odtłuszczacz Q-Water X-Power 1l

15.00 
1 litr / 15.00 

Opis

Odtłuszczacz Q-Water X-Power 1l

Odtłuszczacz Q-Water X-Power 1l, gotowy do użycia płyn do odtłuszczania, który jest niezbędnym narzędziem do utrzymania czystości w domu, garażu, warsztatach mechanicznych, stolarskich, obiektach gastronomicznych czy hotelach. Doskonale radzi sobie z tłuszczami i starym brudem, szybko i skutecznie przywracając powierzchni jej pierwotny blask. Dzięki zawartości alkoholu, płyn nie pozostawia smug i szybko odparowuje, zapewniając łatwość i wygodę użycia.

Płyn do odtłuszczania

Ten uniwersalny płyn do odtłuszczania ma wiele zastosowań. Idealnie nadaje się do mycia zatłuszczonych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością, takich jak okapy, grille czy piekarniki. Sprawdza się również przy usuwaniu tłustych zabrudzeń z narzędzi i urządzeń w warsztacie, garażu i ogrodzie. Ponadto, jest niezastąpiony przy czyszczeniu zatłuszczonych pojazdów, silników, kosiarek, rowerów, czy powierzchni drewnianych przed lakierowaniem.

Płyn doskonale współpracuje z ściereczką z mikrofibry, która posiada wyjątkowe właściwości czyszczące. Wystarczy spryskać powierzchnię płynem i wyczyścić ją za pomocą ściereczki. W przypadku trudnych zabrudzeń, czynność można powtórzyć. Płyn nie wymaga spłukiwania, co czyni go jeszcze bardziej wygodnym w użyciu. Butelka o pojemności 1 litra jest w pełni przeznaczona do recyklingu, co czyni go przyjaznym dla środowiska wyborem. Zadbaj o czystość i świeżość swoich powierzchni, jednocześnie dbając o planetę.

q-water

Informacje dodatkowe

Net weight1 kg
Waga1.5 kg
Wymiary8 × 8 × 25 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.