Ścierka z Mikrofibry 5 szt. Master

12.61 
1 szt. / 2.52 

Opis

Ściereczki z mikrofibry 5 szt. Master

Ścierka z mikrofibry o uniwersalnym rozmiarze 30×30 w różnych kolorach pakowane po 5 szt. Ściereczka, która przyciąga kurz jak magnes idealna do sprzątania mebli, urządzeń, kuchni i łazienki. Doskonale sprawdzą się do wycierania mokrych szyb w samochodzie oraz do sprzątania deski rozdzielczej. Na mokro ściereczka ma chłonność o równowartości siedmiu razy swojej powierzchni! Co czyni ja idealnym narzędziem do wycierania rozlanych płynów.

✅ Jak to działa?

Tajemnica leży w ułożeniu włókien oraz w wykorzystanym materiale. Włókna ściereczki splątane są w taki sposób, aby wykazać właściwości przyciągające (zbierają ładunki dodatnie) oraz rozprowadzają wodę po powierzchni w sposób minimalizujący smugi.

✅ Działa bez detergentów!

Ściereczki z mikrofibry nadają się do sprzątania na sucho i na mokro do wszystkich powierzchni zmywalnych. Działa bez detergentu lub z detergentami. Nadaje się również do mycia szyb oraz polerowania szkła na sucho. Nie pozostawia „włosków” jak to się ma w przypadku polerowania ręcznikiem papierowym lub czyściwem. Niezbędna w każdym domu i restauracji.

Master sklep

Informacje dodatkowe

Net weight5 kg
Waga0.05 kg
Wymiary30 × 30 × 1 cm

1 opinia dla Ścierka z Mikrofibry 5 szt. Master

  1. L….4

    Świetny sprzedawca. Polecam

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.