Płyn Do Szyb Forlux ZG 007 0,5l

14.00 
1 litr / 28.00 

Opis

Płyn do szyb Forlux ZC007 0,5l

Forlux płyn do szyb Bardzo silnie działający preparat przeznaczony do usuwania zabrudzeń ze wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Gwarantuje idealnie odtłuszczoną powierzchnie bez smug. Dzięki zawartości alkoholu równomiernie odparowuje przez co nie pozostawia smug oraz efektu zaschniętych kropli wody. Czyszczone powierzchnie mają lśniący połysk, który potęguję wrażenie czystości. Pozostawia świeży i przyjemny zapach. Tworzy powłokę chroniącą przed ponownym osadzaniem się brudu oraz kurzu. Zmniejsza efekt osadzania się pary wodnej na szklanych powierzchniach

Płyn do szyb samochodowych, powierzchni szklanych, luster, okien

Zastosowanie: Forlux ZC 007 mycie szyb 

Środek polecany do użytku profesjonalnego oraz domowego. Szczególnie sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu użytkowania jak: gastronomia, hotele, miejsca użyteczności publicznej, placówki medyczne. Dostosowany do wszystkich powierzchni szklanych, nadaje się także do czyszczenia urządzeń oraz powierzchni zmywalnych.

Działa w temperaturze do -3°C.

Sposób użycia: 

Rozpylić gotowy preparat za pocą atomizera. Zostawić na ok 1 minutę. Wytrzeć miękką szmatą bawełnianą lub z mikrofiby. Następnie powierzchnie wypolerować. Świetnie sprawdza się z ręczniakami papierowymi.

Pojemność: 
butelka: 0,5 L 
PH: 7
Szukasz większej pojemności 5 L ?  kliknij TU

 

Informacje dodatkowe

Waga0.5 kg
Wymiary10 × 5 × 25 cm