Forlux ZC 508 Mycie Silnie Zabrudzonych Powierzchni 5l

110.00 

Opis

Forlux ZC 508 skoncentrowany preparat do powierzchni zmywalnych

Forlux ZC zaskakująco wydajny koncentrat o przyjemnym zapachu pomarańczy który nadaje się do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych takich jak: meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych, okleiny meblowe, płytki, panele. Bez problemu radzi sobie z tłuszczem, śladami po ołówku, mazakach czy długopisie. Środek nie działa drażniąco na skórę, oraz jest łagodny dla powierzchni przez co jest polecany jako uniwersalny środek do codziennego sprzątania.

Olejki Eteryczne pomarańczy

Płyn Forlux ZC jest wzbogacony o olejki eteryczne pochodzące z pestek oraz skórki pomarańczy. Pozostawia przyjemny naturalny zapach potęgujący uczucie świeżości czyszczonej powierzchni. Dodatkowym atutem użycia wyciągu z pomarańczy jest połysk jaki pozostaje na czyszczonej powierzchni. Z powodzeniem zastępuje preparaty do polerowania stali nierdzewnej w gastronomii.

Odstrasza insekty

Zawarte w preparacie olejki eteryczne cytrusów działają odstraszająco na insekty co ma szczególne znaczenie przy codziennym stosowaniu w domu, sklepach z żywnością, kuchni i zakładów przetwórstwa żywności i w innych pomieszczeniach gdzie obecność owadów nie jest mile widziana.

O skuteczności i wydajności tej serii preparatów możesz przeczytać TU

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 50 ml do 200 ml preparatu na 10 litrów wody.

Skład:

Niejonowe związki powierzchniowo czynne <5%, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie 5-15%, EDTA <5%, substancje pomocnicze, kompozycja zapachowa, konserwant (mieszanina: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Dimethylol Glycol), CI 15510.

pH 8

Forlux sklep

Informacje dodatkowe

Waga5 kg
Wymiary13 × 18 × 32 cm