Żel do WC Forlux SG 013 0,75l

12.60 
1 litr / 16.80 

Opis

Forlux SC 013 żel do mycia toalet 0,75l

Żel do WC i dezynfekcji toalet w wygodnej formie z dodatkiem środka do dezynfekcji. Zalecany do zastosowania przy myciu i dezynfekcji: muszli toaletowych, zlewozmywaków, armatury, pisuarów, kabin prysznicowych i innych. Preparat posiada właściwości wybielające usuwa kamień i rdzę. Świetnie nadaje się do usuwania pleśni oraz grzybów, ma właściwości bakteriobójcze. Chroni i zapobiega powstawaniu pleśni oraz patogenów na umytej powierzchni.

Sposób użycia:

Żel do WC aplikować równomiernie pod górną krawędzią muszli, bądź też po powierzchni wanny lub umywalki itp. Pozostawić na 15 minut po czym spłukać wodą. Spływ umywalki, wanny, zlewu w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu, wlać żel do otworu wlewowego umywalki lub muszli klozetowej i pozostawić na noc, potem spłukać wodą.

Dezynfekcja:

  • powierzchnie czyste – stosować roztwór 10%  tj. 1 cześć środka SG na 9 części wody
  • powierzchnie brudne – stosować roztwór 14% tj. 1 część środka SG na 6 części wody, nanieść roztwór na myte powierzchnie i po upływie 20 minut spłukać dokładnie wodą. Po spłukaniu obiekt może być bezpośrednio użytkowany.

 

UWAGA: Nie stosować do aluminium. Nie mieszać ze środkami kwaśnymi.

Skład:

<5% podchloryn sodu (aktywny chlor), <5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, wodorotlenek sodu, kompozycja zapachowa.

pH 13

Forlux sklep

Informacje dodatkowe

Net weight0.75 kg
Waga1 kg
Wymiary15 × 10 × 30 cm